همه چیز در مورد پاندا سکیوریتی

معرفی و آشنایی با بهترین آنتی ویروس های دنیا

همه چیز در مورد پاندا سکیوریتی

۵ بازديد
پاندا سکیوریتی (به انگلیسی: Panda Security) (با نام قبلی Panda Software) یک شرکت امنیت رایانه‌است که در سال ۱۹۹۰ توسط میکل اوری‌زاربارنا مدیرعامل سابق شرکت پاندا در شهر بیلبائو اسپانیا تاسیس شد. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را بر روی تولید نرم‌افزارهای ضدویروس متمرکز کرده بود اما پس از مدتی فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزارهای دیوار آتش، نرم‌افزارهای شناسایی کننده هرزنامه‌ها و جاسوس‌افزارها، فناوری‌های بازدارنده جرایم اینترنتی و دیگر ابزارهای امنیتی و مدیریت سیستم برای استفاده کاربران خانگی و تجاری گسترش داد.

 
Panda Security (تأسیس در 1990 میلادی)، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابزار و راهکارهای امنیت اطلاعات در شبکه های سازمانی و رایانه های شخصی ست که محصولات آن به بیش از 23 زبان دنیا ترجمه شده و در بیش از 195 کشور جهان مورد توجه و استفاده کاربران خانگی و مدیران شبکه های سازمانی قرار دارد. پاندا به اذعان سازمان های بزرگ صاحب نظر در حوزه فن اوری اطلاعات مانند Gartner و Yankee Group نخستین شرکت امنیتی جهان است که فن اوری های حفاظتی مبتنی بر ابر  (Cloud Security) را از لحاظ تئوریک (در سال 2004 با برنامه Panda WebAdmin) و از لحاظ عملی و اجرایی (در سال 2007 با برنامه Panda NanoScan) به دنیای امنیت اطلاعات رایانه ای معرفی کرده است. مبنای فن آوری های مبتنی بر ابر پاندا، تکنولوژی انحصاری "هوش یکپارچه" (Collective Intelligence) است که به عنوان یک روش انقلابی در ردیابی، کشف و پاکسازی خودکار کدهای مخرب، حملات هک و آلودگی های رایانه ای شناخته شده است.
 
 
از جمله محصولات خاص شرکت پاندا می‌توان به فناوری تروپیریونت (TruPrevent) اشاره کرد که برای جلوگیری از فعالیت ویروس‌های ناشناخته و مزاحم در نرم‌افزارهای امنیتی این شرکت بکار می‌رود. در سال ۲۰۰۷ پاندا یک نمونه امنیتی جدید از فناوری هوش یکپارچه را معرفی کرد که با استفاده از رایانش شبکه‌ای به جمع آوری و شناسایی بدافزارها می‌پرداخت. در نوامبر ۲۰۰۹ شرکت پاندا با معرفی اولین ضدویروس ابری در دنیا برای کاربران خانگی و تجاری موقعیت خود در بازار نرم‌افزارهای امنیتی بهبود بخشید. دفتر مرکزی شرکت Panda Security در کشور اسپانیا و دفاتر هماهنگی تجاری آن در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این در حالیست که حضور مستقیم پاندا در بیش از 62 کشور جهان، از طریق نمایندگی های محلی و منطقه ای، این شرکت را به یکی از بزرگترین و پررونق ترین سازمان های امنیتی دنیا تبدیل کرده است.
 
 

سبد محصولات پاندا یکی از کامل ترین و متنوع ترین مجموعه راهکارهای حفاظتی و نظارتی برای انواع رایانه ها و شبکه های سازمانی محسوب می شود. این محصولات، شامل نرم افزارها، سخت افزارها و نیز خدمات مبتنی بر وب است که علاوه بر پوشش هر نوع نیاز امنیتی، موفق به کسب جوایز و افتخارات بین المللی فراوانی شده اند.
 

 
 
 
 
محصولات آنتی ویروس پاندا  :

محصولات رایگان آنتی ویروس پاندا :
- پاندا کلود پروتکشن
- پاندا کلود کلینر
- پاندا یو اس بی وکسین
- پاندا سی دی بوت

محصولات خانگی آنتی ویروس پاندا :
- پاندا آنتی ویروس پرو
- پاندا اینترنت سکیوریتی
- پاندا گلوبال پروتکشن

محصولات شرکتی و تجاری آنتی ویروس پاندا :
- پاندا ادمین سکیور
- پاندا کلود آفیس پروتکشن
- پاندا سیستم منیجمنت
 
محصولات شبکه آنتی ویروس پاندا :
- گیت‌دیفندر پرفورما سری ای
- گیت‌دیفندر اینتگرا سری ای
 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.