هر آنچه باید در مورد آنتی ویروس F-Secure بدانید

معرفی و آشنایی با بهترین آنتی ویروس های دنیا

هر آنچه باید در مورد آنتی ویروس F-Secure بدانید

۷ بازديد

معرفی آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور PSB

اف سکیور بهترین آنتی ویروس تحت شبکه به استناد آزمایشگاه های مستقل

در امنیت سایبری، موفقیت های مداوم نشانه کارایی بالای یک برند میباشد. شما میتوانید امنیت خود را توسط یک کمپانی معتبر و با تجربه که بیش از هر کمپانی دیگر در این صنعت سابقه دارد تامین کنید. برندی که بتوانید به آن اطمینان کنید و با خیالی راحت آن محصول را برروی دستگاه های خود نصب کنید.

اف سکیور تنها برندی است که توانسته است جایزه بهترین و بالاترین محافظت (بهترین پروتکشن) را ۵ سال پشت سر هم از سال ۲۰۱۱ از آن خود کند. این نتایج که هر ساله توسط آزمایشگاه AV-Test  گزارش میشود گارانتی ما برای استفاده از اف سکیور میباشد. ما امروز میدانیم که با اف سکیور نه تنها گذشته ای امن بلکه آینده ای بی خطر خواهیم داشت .

امنیت جامع تمام دستگاه از موبایل تا سرور

شاید ما آنتی ویروس ها را به دو نوع بشناسیم که یکی از آنها آنتی ویروس تحت شبکه و دیگری آنتی ویروس کامپیوترهای خانگی باشد. نسل جدید آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور PSB این تفاوت ها را از بین برده است. شما چه یک شرکتی بزرگ با تعداد کامپیوتر، موبایل و سرور زیاد و چه فردی باشید که میخواهید کامپیوتر خانه، لپ تاب و موبایل شخصی خود را محافظت کنید میتوانید از محصول PSB اف سکیور استفاده کنید. آسانی کار به همراه بسته ای کامل از امکانات امنیتی و مدیریت مرکزی تمام دستگاه ها همگی در اف سکیور پی-اس-بی آمده است.

شما با داشتن آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور PSB میتوانید تمام کامپیوترها و دستگاه های خود را بصورت جامع مدیریت کنید و دیگر وقت خود را برای مدیریت تک تک آنها به هدر ندهید. شما در کنار بهره بردن از بالاترین امنیت سایبری، کمترین اثر را نیز برروی دستگاه های خود تجربه خواهید کرد.


آموزش نصب و دانلود رایگان آنتی ویروس اف سکیور PSB Computer Protection

در این فیلم با نحوه نصب و دانلود یکی از زیر محصولات F-Secure PSB یعنی Computer Protection مخصوص ویندوز آشنا می شوید. ویندوز مایکروسافت مورد هجوم ترین سیستم عامل در دنیا می باشد. به دلیل استفاده بسیار زیاد از این سیستم عامل هکرها تمایل زیادی برای مورد هدف قرار دادن آن دارند، بنابراین برای نگهداری و امنیت ویندوز شما نیاز به محصولی پرقدرت دارید تا با حجم بسیار زیاد ویروس ها و بدافزارهای آن مقابله کند. برای مثال تحقیقی در سال ۲۰۱۶ نشان داد که حجم حملات باج افزارها در این سال ۶۰۰۰% افزایش داشته است.

آنتی ویروس اف سکیور PSB Computer Protection ضدویروسی چندلایه شامل فن آوری های نوینی مانند مدیریت وصله های نرم افزارها، یادگیری ماشین، هوش مقابله با تهدیدات در لحظه، تجزیه و تحلیل اکتشافی و بسیاری فن آوری های دیگر می باشد.


تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.